Yhteystiedot

Uusimmat kuulumisemme näet aina Facebookissa

Naisten yhteystiedot

Naisten joukkueen käytännön asioista vastaa Otteliina Rantanen
p. 044 2920098, otteliina.viinikainen (ät) gmail.com

Paperi- ja laskuasioista vastaa Jenni Patana
p. 040 7641241, jkljaguars (ät) gmail.com

Jos olet kiinnostunut lajista ja haluaisit tulla kokeilemaan, voit olla yhteydessä Maiju Lonkaan
p. 050 3382793, maijulonka (ät) gmail.com

Jyväskylä Jaguarsin (naisten) hallituksen jäsenet kaudella 2020:
Puheenjohtaja – Otteliina Rantanen
Varapuheenjohtaja – Maiju Lonka
Sihteeri – Pinja Ängeslevä
Rahastonhoitaja – Jenni Patana
Hallituksen jäsen – Anne Byman
Hallituksen jäsen – Jussi Liimatainen

Hallituksen varajäsen – Vilma Kosonen

Kohdatessasi pelaajiamme, kysy rohkeasti miten ja milloin pääsee mukaan!

TUE NAARASPETOLAUMAA JA LIITY KANNATUSJÄSENEKSI!
TARJOAMME KANNATUSJÄSENILLE KOTIPELEISSÄ PULLA-KAHVIT!
Liity maksamalla kannatusjäsenmaksu 25,00 € seuran tilille FI19 4600 2220 0968 97. Merkitse viestiin nimesi, kotipaikkakuntasi ja puhelinnumerosi.

Miesten ja nuorten yhteystiedot

Nuorten Päävalmentaja
Vesa Peltola
noitaking@gmail.com
040 749 4493

Joukkueenjohtaja U9, U11, U12 ja U13
Tero Tuovinen
tero.tuovinen@jyu.fi
050 441 3685

Joukkueenjohtaja U15
Tanja Tuovinen
tanja.tuovinen@gmail.com
040 8212962

Joukkueenjohtaja U17
Reo Landen
reo.landen@gmail.com
044 0245669

Nuorten taloudenhoitaja
Mirva Korhonen
mirva.korhonen@gmail.com
0503460804

Nuorten lainavarusteet

Tero Tuovinen
tero.tuovinen@jyu.fi
04053110791

Nuorten vanhempien edustajat Jyväskylän seudun Jaguaarien johtokunnassa

Mirva Korhonen
mirva.korhonen@gmail.com
0503460804

Katariina Kaartinen
Katariina.Kaartinen@jyvaskyla.fi

Miesten päävalmentaja

Jussi Kangas
kangoman78@hotmail.com
0407584236

Miesten joukkueenjohto

Anssi Kaikkonen
Anssi.kaikkonen.75@suomi24.fi
0401490669

Jarno Mäkinen
jarno.makinenn@gmail.com
0503609886

Miesten lainavarusteet

Tatu Tuominen
tuominen87@gmail.com
0503030187

 

Miesten taloudenhoitaja

Jussi Liimatainen
jussi.liimatainen@gmail.com
0405353889

Miesten ja nuorten toiminnan puheenjohtaja
Mikko Punkari
mikko.o.punkari@gmail.com

Tilinumerot

Naiset

FI19 4600 2220 0968 97

Miehet

FI23 4600 2220 0071 00

Juniorit

FI31 4600 0010 5033 20