Yhteystiedot

Uusimmat kuulumisemme näet aina Facebookissa

Naisten yhteystiedot

Naisten joukkueen käytännön asioista vastaa Otteliina Viinikainen
p. 044 2920098
otteliina.viinikainen (ät) gmail.com

Paperi- ja laskuasioista vastaa Jenni Patana
p. 040 7641241

Jos olet kiinnostunut lajista ja haluaisit tulla kokeilemaan, voit olla yhteydessä Katariina Kiviniemeen
p. 040 0479325
katariinajuuliak (ät) gmail.com

Jyväskylä Jaguarsin (naisten) hallituksen jäsenet kaudella 2018:
Puheenjohtaja – Otteliina Viinikainen
Varapuheenjohtaja – Katariina Kiviniemi
Sihteeri – Iina Tiihonen
Hallituksen jäsen – Linda Ahtamo
Hallituksen jäsen – Vilma Kosonen
Hallituksen jäsen – Vertti Roininen

Kohdatessasi pelaajiamme, kysy rohkeasti miten ja milloin pääsee mukaan!

TUE NAARASPETOLAUMAA JA LIITY KANNATUSJÄSENEKSI!
TARJOAMME KANNATUSJÄSENILLE KOTIPELEISSÄ PULLA-KAHVIT!
Liity maksamalla kannatusjäsenmaksu 25,00 € seuran tilille FI19 4600 2220 0968 97. Merkitse viestiin nimesi, kotipaikkakuntasi ja puhelinnumerosi.

Miesten ja nuorten yhteystiedot

Nuorten Päävalmentaja
Vesa Peltola
vesa.peltola@jaguaarit.com
040 749 4493


Joukkueenjohtaja U13

Mari Purmonen
mari.k.purmonen@gmail.com
0405285422

Joukkueenjohtaja U15
jussi.torppa@gmail.com
0407198391

Nuorten taloudenhoitaja
Mirva Korhonen
mirva.korhonen@gmail.com
0503460804

Nuorten vanhempien edustajat Jyväskylän seudun Jaguaarien johtokunnassa

Toni Hirvonen
toni.hirvonen@elisanet.fi
0503376352

Joonas Rautiainen
rautiainen.joonas814@gmail.com
0400811057

Miesten päävalmentaja

Toni Bärlund
toni.barlund@hotmail.com
0407326406

Miesten joukkueenjohto

Joonas Rautiainen
rautiainen.joonas814@gmail.com
0400811057

Anssi Kaikkonen
Anssi.kaikkonen.75@suomi24.fi
0401490669

Miesten ja nuorten lainavarusteet

Tatu Tuominen
tuominen87@gmail.com
0503030187

Miesten ja nuorten toiminnan puheenjohtaja
Mikko Punkari
mikko.o.punkari@gmail.com
041 437 8672

Miesten taloudenhoitaja

Jussi Liimatainen
jussi.liimatainen@gmail.com
0405353889

Tilinumerot

Naiset

FI19 4600 2220 0968 97

Miehet

FI23 4600 2220 0071 00

Juniorit

FI31 4600 0010 5033 20